Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Blog Pohodlné posezení i poležení

Pohodlné posezení i poležení

Pohodlné posezení i poležení

Jestliže uvažujete o obnově vašeho interiérového inventáře, pak si budete volit nábytek zřejmě podle toho, v jakém stylu je celé ostatní zařízení. Super moderní křesla si jistě nepořídíte do rustikálně zařízené venkovské chalupy. A naopak to samozřejmě platí stejně. Současní výrobci nabízejí celou řadu možností, jak si ten náš domov ozvláštnit a zvelebit. Už není nutné vybírat ze dvou či tří druhů sedacích souprav nebo křesel ke konferenčnímu stolku.

§  Jednou z možností jsou moderní sedací vaky, které vás překvapí hned několika zajímavými vlastnostmi.

Sedací vaky možná působí na první pohled trochu neforemně nebo možná nepohodlně.

-         Opak je pravdou.

-         Díky konstrukčnímu řešení a také díky náplni se toto netradiční křesílko skvěle přizpůsobí každému sedícímu.

Další velkou výhodou je to, že i můžete v případě potřeby vytvořit jednoduchým způsobem z křesílka lehátko. Může to být tedy i nouzové řešení pro nečekanou návštěvu. Z toho ale plyne jeden zásadní požadavek pro tento typ nábytku. A tím je potřeba většího prostoru.

Přizpůsobí se každému prostoru

Sedací vaky jsou doporučovány jako vhodná a pohodlnější alternativa pro možnost odpočinku i pro práci u počítače. V tomto případě je ale také nutné přizpůsobit výšku stolku, u kterého budete pracovat. A pokud i v mezičase při práci rádi na chvilku „schrupnete“, pak je sedací vak přesně tím pravým pro vás.

§  Další výhodou tohoto moderního prvku je jeho univerzálnost a přizpůsobivost.

§  Bytoví designéři se totiž v žádném případě nebrání zakomponování sedacích vaků do super moderních interiérů ani do rustikálně zařízených bytů.

-         Sedací vak se prostě přizpůsobí vždy a za každé situace.

Při údržbě oceníte také jeho další skvělou vlastnost, kterou je naprostá nenáročnost. Je totiž vyroben z materiálu, který stačí otřít mokrou houbou nebo hadříkem.

© 2024, BeanBag – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek | Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky