Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Pískoviště

Dětská dřevěná pískoviště

Volné místo na zahradě a neposedné děti k tomu? Ideální podmínky pro dětské pískoviště! Nemluvíme jen o hromádce písku, na které se vaše děti prostě nějak vyřádí. Ale opravdovém dřevěném pískovišti, kde bude písek vždy čistý díky poklopům, kterými písek jednoduše zakryjete, a kde se vaše děti mohou pohodlně posadit na jeho okraj vybavený lavičkami. Uvidíte, že nové pískoviště děti ocení a jejich první kroky, když vyběhnou z domu, budou mířit právě na písek!


  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěné pískoviště MO250 120x120 týk

  • 2 249 Kč Cena s DPH

Doprava zdarma Top

Písek je pro děti jedním z přirozených herních prvků. Učí se díky němu kontaktu s přírodou, zkouší jejich trpělivost, jestli se bábovka povede, a dají se s ním dělat velké věci - hrady, vodní příkopy i sopky. Vybavte svou zahradu pískovištěm MO250, které písek udrží na jednom místě a navíc čistý díky víku.


Dostupnost 7 a více dnů

Dřevěné pískoviště 120x120 cm barva týk …

  • 2 190 Kč Cena s DPH

Doprava zdarma Top

Hurá, postavíme hrad! Nebo ho spíš zbouráme? Ať už jsou vaše děti stavitelé nebo spíš bourači, dřevěné pískoviště bude jejich oblíbeným místem hry na vaší zahradě. Objednejte, dokupte písek a zábava může začít!

Dostupnost 7 a více dnů

Dřevěné Pískoviště 120x120 cm - barva tý…

  • 2 389 Kč Cena s DPH
i

Doprava zdarma Novinka Top

Když se do rodiny narodí miminko, rodiče už většinou přemýšlí, jak zvelebí postupně domov, aby v něm malý človíček měl dostatek vyžití. Pokud navíc rodina disponuje zahradou, je jasné, že i tam se budou hodit herní prvky. Perfektním místem pro hru je i dřevěné pískoviště o čtvercovém rozměru 120 x 120 cm v barvě týkového dřeva. Pískoviště je vybaveno praktickým poklopem, který zabrání znečištění písku. 

Dostupnost na dotaz iPískoviště? Skvělá věc pro děti i rodiče

Klikněte na "koupit" a máte o zábavu vystaráno. Dřevěné pískoviště bude pro vaše děti takový malý ráj. Ať jsou opravdu malí a budou se v písku jen tak "hrabat" nebo jej vyhazovat ven, nebo už si postaví opravdové bábovičky, stráví v něm i několik desítek minut, možná i hodin, což ocení každý rodič.

Dřevěná pískoviště s poklopem jsou navíc velmi praktická. Poklop můžete proměnit na lavičku, kam se děti pohodlně usadí. Dětské pískoviště z naší nabídky je vyrobené výhradně z masivního dřeva a vyniká svoji vysokou stabilitou a životností.

Zábavu si děti užijí také na dětské trampolíně z naší nabídky.

© 2024, BeanBag – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek | Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky