Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod O firmě Poradna Používané materiály

Na materiálu záleží. Volte kvalitu

Na materiálu záleží. Sami to víte. Kvalitní materiály vydrží déle, neponičí je tolik vnějších vlivů a jsou příjemnější na dotyk i lépe vypadají. Platí to o nábytku, oblečení, obuvi i sedacích pytlech.

Jsou věci, u nichž méně kvalitní materiál zas tak nevadí - máte je na sezonu, na doma, nebo je tolik nepoužíváte... Jsou však také věci, na kterých se šetření nevyplácí. Sedací vaky nebo třeba trampolíny, které máme také v nabídce, jsou přesně těmi produkty, u nichž je lepší si nějakou tu stokorunu připlatit, než za rok řešit, že je potřeba pořídit nový kousek. 

Na materiálu záleží

Sedací pytle z naší nabídky od značky BeanBag jsou vyrobeny z vysoce kvalitního nylonu, který statečně odolává ušpinění i poškrábání

Nylon je asi nejznámější umělé textilní vlákno ze skupiny polyamidů. Najdete ho všude kolem nás. Asi nejznámější jsou nylonky, tedy dámské punčochy. Nechybí ve funkčním prádle, spodním prádle a vyrábí se z něj třeba také batohy, stany nebo právě sedací pytle.

Nylon má své výhody - je antialergenní a nezpůsobuje žádné kožní onemocnění. Snadno se udržuje. V případě sedacích vaků vám k jejich úklidu bude stačit vlhký hadřík, kterým jeho povrch setřete. K odstranění skvrn tak nejsou potřeba žádné chemické čističe.

Navíc nemusí jen zůstat doma mezi čtyřmi zdmi, klidně ho vezměte ven, na zahradu a dokonce i do bazénu!

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1

Formulář s přílohou

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2024, BeanBag – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek | Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky