Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod O firmě Poradna Hmotnosti sedacích pytlů

Jako pírko není, ale donesete si ho sami, kam chcete

Běžná pohovka váží okolo několika desítek kilogramů. Pohnout s ní, kam chcete, tak není úplně snadné. Většinou je k tomu třeba více rukou. Ani běžné křeslo většinou člověk sám neunese. Zcela jiná situace je však s praktickými a moderními sedacími vaky. Nejsou sice jako pírko, ale manipuluje se s nimi velmi snadno.

Sedací vak je lehký, ale rozměrný.

Velké sedací pytle o rozměrech 179x140 centimetrů váží 7 až 8 kilogramů. Ty o něco větší, v rozměrech 189x140 centimetrů, jsou přibližně o kilogram těžší a váží 8 až 9 kilo. U velkých sedacích pytlů, které vám nabídnou komfortní sezení i ležení díky praktickým popruhům, si navíc můžete vybrat, zda bude váš sedací pytel v jedné barvě, nebo bude mít každá strana sedacího vaku jinou barvu

Ani sedací pytel do dětského pokoje není žádná těžká váha, bez problémů si ho poponesou, kam budou chtít, i vaše děti. Kupříkladu sedací pytel fotbalový míč váží kolem 6 kilogramů.

Lehký, ale velký, pozor na to

Nezpomeňte však při výběru sedacího vaku na to, že ač je tenhle moderní doplněk a pohodlný "kus nábytku" v jednom lehký, je přeci jen o něco rozměrnější. Myslete tak na to, aby se vám domů vešel a vy si jeho "služeb" mohli dosyta užívat. 

Každý sedací vak je připraven na přepravu v průhledém igelitovém vaku, který je dostatečny silný, aby k vám váš nový vak doputoval čístý a nepoškozený.

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1

Formulář s přílohou

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2024, BeanBag – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek | Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky