Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod Trampolíny se sítí Trampolína 244cm

Trampolíny 244 cm

S dětmi neexistuje den, kdy by řekli: "Maminko, tatínku, dnes bych chtěl celý den odpočívat." Jak je to příjemné zjistí, až vyrostou. Do té doby si neodpočinete ani vy. Ačkoli... Zabavit děti je sice obtížné, ale my vám s tím pomůžeme. Skákání na trampolíně jim vystačí na celé odpoledne, takže si i vy budete moci na chvíli odpočinout, zatímco vaše děti si budou užívat nejen zábavu, ale i pohyb. Postačí jim i menší trampolíny o průměru 244 centimetrů. 


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

GoodJump 3UPE trampolína 244 cm s ochran…

  • 2 990 Kč Cena s DPH
i

Doprava zdarma Novinka Top

Tahle trampolína je takový malý kompromis. Je sice nejmenší, kterou nabízíme, ale rozhodně ne na úkor kvality ani zábavy, kterou si na ní užijete. Vejde se i na menší zahradu, kde stále budete mít dostatek místa na spoustu dalších aktivit!

Dostupnost Nedostupné iKdo skáče, šetří klouby

Trampolína 244 cmPodle řady výzkumů je skákání na trampolíně jedním z nejzdravějších pohybů. Nejen, že je to velká zábava, při níž se do těla člověka vyplavuje hormon štěstí serotonin, ale má i pozitivní vliv na zdraví! Zlepšuje koordinaci, efektivně protáhne tělo a napomáhá snižování cholesterolu i krevního tlaku.

Adekvátně supluje i velmi oblíbený pohyb dnešní doby - běhání.Oproti tomu však šetří klouby a člověk navíc při skákání spotřebuje o 15 procent víc energie než při běhu.

Kvalitní trampolína o průměru 244 centimetrů splní vše, co od ní čekáte. Bude vám zdrojem zábavy i pohybu, a to vše za příznivou cenu. Podívejte se na všechny trampolíny, které nabízíme.

© 2024, BeanBag – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek | Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky