Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Dětská dřevěná pískoviště Drewmax

Volné místo na zahradě a neposedné děti k tomu? Ideální podmínky pro dětské pískoviště! Nemluvíme jen o hromádce písku, na které se vaše děti prostě nějak vyřádí. Ale opravdovém dřevěném pískovišti, kde bude písek vždy čistý díky poklopům, kterými písek jednoduše zakryjete, a kde se vaše děti mohou pohodlně posadit na jeho okraj vybavený lavičkami. Uvidíte, že nové pískoviště děti ocení a jejich první kroky, když vyběhnou z domu, budou mířit právě na písek!


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Dřevěné pískoviště MO250 120x120 týk

  • 2 249 Kč Cena s DPH

Doprava zdarma Top

Písek je pro děti jedním z přirozených herních prvků. Učí se díky němu kontaktu s přírodou, zkouší jejich trpělivost, jestli se bábovka povede, a dají se s ním dělat velké věci - hrady, vodní příkopy i sopky. Vybavte svou zahradu pískovištěm MO250, které písek udrží na jednom místě a navíc čistý díky víku.


Dostupnost 7 a více dnůPískoviště? Skvělá věc pro děti i rodiče

Klikněte na "koupit" a máte o zábavu vystaráno. Dřevěné pískoviště bude pro vaše děti takový malý ráj. Ať jsou opravdu malí a budou se v písku jen tak "hrabat" nebo jej vyhazovat ven, nebo už si postaví opravdové bábovičky, stráví v něm i několik desítek minut, možná i hodin, což ocení každý rodič.

Dřevěná pískoviště s poklopem jsou navíc velmi praktická. Poklop můžete proměnit na lavičku, kam se děti pohodlně usadí. Dětské pískoviště z naší nabídky je vyrobené výhradně z masivního dřeva a vyniká svoji vysokou stabilitou a životností.

Zábavu si děti užijí také na dětské trampolíně z naší nabídky.

© 2024, BeanBag – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek | Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky