Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod O firmě Poradna Kolik náplně potřebujete

Kolik náplně potřebujete

Řekněme si to na rovinu. Otázka, kolik náplně potřebujete do sedacího vaku, je lehce řečnická. Odpověď v podstatě neočekáváme, alespoň přesnou určitě ne. Spočítat všechny ty maličké kuličky, které v sedacích pytlech najdete, není hračka. Přesněji je to takřka nemožné.

Prostě je jich tam hodně. Navíc do každého sedacího pytle se vejde jiné množství polystyrenových kuliček. Na první pohled je vidět rozdíl mezi extra velkými sedacími pytli o rozměrech 189x140 cm a roztomilými a o poznání menšími chlupatými sedacími vaky z řady Shaggy

Chlupáč

Proto se na to podívejme spíše skrze objem:

  • sedací pytle o rozměru 179x140 cm mají náplň 450 l 
  • sedací pytle o rozměru 189x140 cm mají náplň 500l
  • sedací pytel fotbalový míč má náplň 450l 

...ve všechy případech jde o již zmíněné polystyrenové kuličky. Ty jsou opravdu praktické. Polystyrneové kuličky vysoké hustoty totiž výborně drží svůj tvar a neubývají na objemu. I díky nim je sedací vak tak lehký. O hmotnosti sedacích vaků se dočtete zde

Sedací vaky z naší nabídky mají systém trojího zapínání. K čemu je to dobré? Věřte, že tuhle věc oceníte především, pokud máte zvídavé děti. Vak totiž není možné jen tak rozepnout a náplň vysypat. Ty miliony kuliček opravdu nechce sbírat nikdo! Tudíž je systém zapínání takovou malou pojistkou. Ani dětem se to nepodaří hned rozepnout. Což je jedině dobře.

Systém trojího zapínání tvoří dvojí zapínání klasickým zipem a jedno zapínání suchým zipem. Sedací vaky vám přijdou plné tak akorát, aby byly pohodlné. Někomu ale můžou přijít příliš plné. Není problém. S trochou trpělivosti je rozepnout a kuličky odebrat na požadované množství.

Fotka 3

Fotka 2

Fotka 1

Formulář s přílohou

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

© 2024, BeanBag – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek | Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky