Nákupní košík

Zvolte měnu: CZK EUR


Úvod O firmě Poradna Posezení na balkon i terasu

Zútulněte si balkon sedacím vakem a už nebudete chtít sedět uvnitř vašeho bytu či domu!

Židle je klasika, ale nenabízí takový komfort jako sedací vak. Jen tak se v podvečer posadit na balkon či terasu a odpočívat. Zní to dobře že? Ale vy nemáte na balkoně nic než šňůry na prádlo? Zútulněte si nejen vnitřní, ale i vnější část vašeho domova! I na balkon patří nábytek, dekorace a další věci, které tohle místo spojující váš domov s venkovním světem udělají příjemným.

Se sedacím pytlem rovnou na čerstvý vzduch!

Základem každého balkonu a každé terasy by mělo být posezení. Židle jsou klasika, která neurazí ani nenadchne. Jsou ideálním vybavením, pokud rádi sedíte u stolu. Na terase by chybět rozhodně neměly, jestliže rádi grilujete a setkáváte se u jídla či dobrého pití s rodinou a přáteli. Pokud ale hledáte něco trochu jiného a máte spíše představu relaxačního posezení, pojďte se s námi podívat, co vám nabízíme.

Realx na balkóně

Je to jednoduché - SEDACÍ PYTLE. Co že to? Opravdu pohodlné, moderní, praktické, designové posezení. Sedací pytel není jen záležitost vybavení interiéru. Díky jeho skvělým vlastnostem není problém ho vzít i na čerstvý vzduch, nic se mu nestane a přitom vám nabídne opravdový komfort.

Sněžit nebude, jistí to trojité zapínání

Sedací pytle jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Povrch je z odolného nylonu, který lze jednoduše očistit, pokud by se ušpinil, nebo pokud byste sedací vak chtěli zase vzít pěkně domů (třeba v zimě do tepla).

Sedací vak - na doma i ven

Sedací vak je naplněný polystyrenovými kuličkami vysoké hustoty, které neubývají na objemu a vak je díky nim stále sejně pohodlný. Vždy se vám perfektně přizpůsobí. Kuličky z vaku můžete odebrat nebo je naopak přidat, aby vám vyhovoval. Místo pro plnění je chráněno trojitým zapínáním, takže se kuličky samovolně nikam nevysypou - nebude vám tak nečekaně z balkonu nebo na terase sněžit.

Malý balkon? Není problém, jsou i malé pytle

Říkáte si, že je sedací pytel až příliš velký na váš balkon? Nebojte. Nemáme v nabídce jen extra velké sedací pytle ve tvaru polštáře, které nabízí opravdu velkorysý prostor k odpočinku. Máme i jejich menší verze jako alternativu posezení na malé balkony v různých tvarech, kupříkladu křesílka, taburetky a další. A co víc, v nespočtu barev, kde určitě najdete i vy tu svou oblíbenou.

© 2023, BeanBag – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití Ochrana osobních údajů (GDPR) | Mapa stránek | Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky